Úřední překlad vysvědčení

Vysvědčení je úřední listina, potvrzující nějakou významnou skutečnost. V současné době se užívá hlavně pro školní vysvědčení. Školní vysvědčení je tedy jinými slovy potvrzení o výsledcích vzdělávání ve škole.

V mnoha zemích se před nástupem do práce musí předkládat vysvědčení, jako doklad o kvalifikaci. Též některé cizojazyčné školy požadují vysvědčení z předchozích studií. Pokud potřebujete soudně ověřený překlad vysvědčení, tak můžete využít nabídku našich služeb v této oblasti. Úřední překlady vysvědčení provádíme do všech světových jazyků.

Potřebuji úřední překlad vysvědčení - jak na to: V prvním kroku Vám doporučujeme nechat si udělat notářsky ověřenou kopii Vašeho vysvědčení, protože soudní překlad vysvědčení bude fyzicky svázán s dokumentem (v tomto případě s vysvědčením) ve zdrojovém jazyce. Originál listiny si tak ponecháte pro Vaši další potřebu. Notářsky ověřenou kopii vysvědčení Vám můžeme zajistit u nás v kanceláři - viz Notářské ověření dokumentu.

Dále je třeba, abyste doručili dokumenty určené k překladu do naší kanceláře. Můžete nás navštívit osobně, listiny zaslat poštou či kurýrem na naši kontaktní adresu - viz Kontakty. Vždy prosím uveďte kontaktní údaje na Vás - telefon, emailovou adresu, popř. zpáteční adresu, na kterou by se dokument/dokumenty zaslaly zpět a požadovaný jazyk do kterého budeme překládat. Následně Vám sdělíme předběžnou cenu. V případě souhlasu Vás požádáme o zálohu na úřední překlad vysvědčení ve výši cca 50% z celkové ceny překladu.

Termín dodání je běžně do dvou až tří pracovních dnů. Za příplatek můžete mít soudní překlad vysvědčení v termínu expres, což v praxi znamená ještě týž den, max. do 24 hodin. V okamžiku, kdy je překlad připraven k vyzvednutí Vás budeme informovat telefonicky či formou sms.

Jakékoli další dotazy Vám rádi zodpovíme na našich tel. číslech nebo emailové adrese - viz kontakty.

Kontakty

Telefon (pondělí - neděle):
+420 224 239 515    
Mob. tel.: 
+420 725 712 655    

Emailová adresa:
globtran@globtran.cz

Najdete nás na adrese:
PASÁŽ CHARITAS, Karlovo nám. 317/5, Praha 2
 
Pracovní doba:
Po-Pá  9-17

Příjem a výdej úředních překladů:
Po  9-12, 13-16
Út  9-12, 13-16
St  9-12, 13-16
Čt  9-12, 13-16
 9-12, 13-15
 
Jít nahoru